EELK Põltsamaa Niguliste kogudus
AVALEHT > Ajalugu > Tänapäev

Tänapäev

Aastal 2010 oli koguduses 1185 liikmeannetajat. Need on need inimesed, kes on möödunud aastal kogudust toetanud, tasudes oma liikmeannetuse.

Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus on soovituslik liikmeannetuse suurus 1% aasta sissetulekust. Liikmeannetus on iga-aastane võimalus (kohustus) koguduse toetamiseks. Põltsamaa Niguliste koguduses on kehtestatud liikmemaksu alampiir. 2011. aastal on selleks koguduse nõukogu otsusega pensionärile 13 euro ja töötavale inimesele 20 eurot aastas. Seda on võimalik tasuda ka osade kaupa. Hea uudis on ehk mõnelegi inimesele see, et riigi poolt makstakse soovi korral tagasi tulumaks kogudusele tehtud annetustest neile, kes tulumaksu maksavad. Selleks vajame isikukoodi.

Liikmeannetust on võimalik tasuda koguduse kantseleis või panka (a/a 10022047774008 EELK Põltsamaa Niguliste kogudus).