T├Ąnap├Ąev

Aastal 2010 oli koguduses 1185 liikmeannetajat. Need on need inimesed, kes on m´┐Ż´┐Żdunud aastal kogudust toetanud, tasudes oma liikmeannetuse.

Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus on soovituslik liikmeannetuse suurus 1% aasta sissetulekust. Liikmeannetus on iga-aastane v´┐Żimalus (kohustus) koguduse toetamiseks. P´┐Żltsamaa Niguliste koguduses on kehtestatud liikmemaksu alampiir. 2011. aastal on selleks koguduse n´┐Żukogu otsusega pension├Ąrile 13 euro ja t├Â├Âtavale inimesele 20 eurot aastas. Seda on v´┐Żimalik tasuda ka osade kaupa. Hea uudis on ehk m´┐Żnelegi inimesele see, et riigi poolt makstakse soovi korral tagasi tulumaks kogudusele tehtud annetustest neile, kes tulumaksu maksavad. Selleks vajame isikukoodi.

Liikmeannetust on v´┐Żimalik tasuda koguduse kantseleis v´┐Żi panka (a/a 10022047774008 EELK P´┐Żltsamaa Niguliste kogudus).