EELK Pőltsamaa Niguliste kogudus
AVALEHT > Ajalugu > Tänapäev

Tänapäev

Aastal 2010 oli koguduses 1185 liikmeannetajat. Need on need inimesed, kes on m��dunud aastal kogudust toetanud, tasudes oma liikmeannetuse.

Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus on soovituslik liikmeannetuse suurus 1% aasta sissetulekust. Liikmeannetus on iga-aastane vďż˝imalus (kohustus) koguduse toetamiseks. Pďż˝ltsamaa Niguliste koguduses on kehtestatud liikmemaksu alampiir. 2011. aastal on selleks koguduse nďż˝ukogu otsusega pensionärile 13 euro ja töötavale inimesele 20 eurot aastas. Seda on vďż˝imalik tasuda ka osade kaupa. Hea uudis on ehk mďż˝nelegi inimesele see, et riigi poolt makstakse soovi korral tagasi tulumaks kogudusele tehtud annetustest neile, kes tulumaksu maksavad. Selleks vajame isikukoodi.

Liikmeannetust on v�imalik tasuda koguduse kantseleis v�i panka (a/a 10022047774008 EELK P�ltsamaa Niguliste kogudus).