Liikmeannetus

Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus on soovituslik liikmeannetuse suurus 1% aasta sissetulekust. Liikmeannetus on iga-aastane v´┐Żimalus (kohustus) koguduse toetamiseks. P´┐Żltsamaa Niguliste koguduses on kehtestatud liikmemaksu alampiir, selleks on koguduse n´┐Żukogu otsusega pension´┐Żrile 13 eurot ja t´┐Ż´┐Żtavale inimesele 20 eurot aastas. Seda on v´┐Żimalik tasuda ka osade kaupa. Hea uudis on ehk m´┐Żnelegi inimesele see, et riigi poolt makstakse soovi korral tagasi tulumaks kogudusele tehtud annetustest neile, kes tulumaksu maksavad. Selleks vajame isikukoodi.

Liikmeannetust on v´┐Żimalik tasuda koguduse kantseleis v´┐Żi panka (a/a EE 601010022047774008 EELK P´┐Żltsamaa Niguliste kogudus).

EELK P´┐Żltsamaa Niguliste kogudus - Noortet´┐Ż´┐Ż