Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/np26754/domains/poltsamaakogudus.ee/public_html/cmsimple/cms.php on line 44 Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/np26754/domains/poltsamaakogudus.ee/public_html/cmsimple/functions.php on line 13 EELK Põltsamaa Niguliste kogudus - Liikmeannetus

LiikmeannetusEesti Evangeelses Luterlikus Kirikus on soovituslik liikmeannetuse suurus 1% aasta sissetulekust. Liikmeannetus on iga-aastane võimalus (kohustus) koguduse toetamiseks. Põltsamaa Niguliste koguduses on kehtestatud liikmemaksu alampiir, selleks on koguduse nõukogu otsusega pensionärile 13 eurot ja töötavale inimesele 20 eurot aastas. Seda on võimalik tasuda ka osade kaupa. Hea uudis on ehk mõnelegi inimesele see, et riigi poolt makstakse soovi korral tagasi tulumaks kogudusele tehtud annetustest neile, kes tulumaksu maksavad. Selleks vajame isikukoodi.

Liikmeannetust on võimalik tasuda koguduse kantseleis või panka (a/a EE 601010022047774008 EELK Põltsamaa Niguliste kogudus).


EELK P�ltsamaa Niguliste kogudus - Noortet��